Krysia 12.12.2016

Polecam ;)

Smithd332 01.09.2016

Hey I am so excited I found your website, I really found you

Basia 24.04.2016

Byłam tu na zielonej szkole. Polecam w 100%. Miła obsługa, pyszne jedzenie i przede wszystkim jest czysto!

P & R 05.01.2016

Dziękujemy za przepyszne obiady i bardzo miłą obsługę, serdecznie polecamy wszystkim, którzy lubią dobrze zjeść :)

Krystyna 12.05.2015

Polecam wszystkim obiekt.

dodaj opinię
Oferta specjalna

Białe szkoły w Zakopanem

cena 30-90zł
 

 Marzysz, aby spędzić ferie 2021 w Zakopanem w malowniczej okolicy u podnóża Tatr? Szukasz noclegu w komfortowym obiekcie w pobliżu stacji narciarskich? A zatem trafiłeś doskonale! Ośrodek Weronika INN to idealne miejsce, aby spędzić udane ferie zimowe w górach i choć na chwilę odpocząć od szkoły i od pracy. W Zakopanema możesz mieć pewność, że spędzą ten czas aktywnie i z uśmiechem na twarzy, zdobywając nowe umiejętności szusując na nartach czy snowboardzie lub korzystając z uroków ciepłych źródeł na basenach termalnych na Podhalu. W naszym ośrodku czeka na ciebie mnóstwo możliwości na spędzenie niezapomnianych ferii w Zakopanem!

Zima już się zbliża :) Zapraszamy do wspólnej nauki oraz doskonalenia  jazdy na nartach w formie Zimowych Białych Szkół.
Białe  szkoły to oferta skierowana do całych klas, uczniów i nauczycieli. Proponujemy Wam wyjazdy do Zakopanego , których przewodnim motywem będzie nauka jazdy na nartach, integracja, poznawanie nowych form aktywnego spędzania czasu wolnego, rozkoszowanie się pięknem zimowych krajobrazów, a wszystko to, odbywać się będzie poprzez dobrą i  radosną  zabawę na pobliskiej Stacji Narciarskiej SKI Suche.

 

 

 

powrót

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.