Krysia 12.12.2016

Polecam ;)

Smithd332 01.09.2016

Hey I am so excited I found your website, I really found you

Basia 24.04.2016

Byłam tu na zielonej szkole. Polecam w 100%. Miła obsługa, pyszne jedzenie i przede wszystkim jest czysto!

P & R 05.01.2016

Dziękujemy za przepyszne obiady i bardzo miłą obsługę, serdecznie polecamy wszystkim, którzy lubią dobrze zjeść :)

Krystyna 12.05.2015

Polecam wszystkim obiekt.

dodaj opinię
Oferta specjalna

Oferta dla firm

Szkolenia, konferencje
Szukasz miejsca do organizacji szkolenia, konferencji a może wyjazdu integracyjnego?

Ośrodek Weronika INN to idealne miejsce do organizacji biznesowych spotkań, prestiżowych konferencji jak również imprez integracyjnych. Kompleks ośrodków to połączenie regionalnego charakteru tradycji góralskich ze stylowymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny i bezprzewodowy Internet.

Oprócz wymienionych już zalet, nasz Ośrodek posiada również bogatą infrastrukturę, gdzie po wyczerpujących spotkaniu biznesowym  można się zrelaksować , odpocząć i dobrze bawić. Zapraszamy do naszej karczmy, która jest świetnym miejscem do organizacji wieczorów regionalnych z muzyką góralską i degustacją tradycyjnych potraw. Taka impreza stanowi dopełnienie całego wyjazdu, gdzie pracownicy  integrują się i lepiej utożsamiają z firmą.
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje.  Większość pokoi posiada balkony, każdy wyposażony jest w łazienkę oraz TV. Do dyspozycji gości jest również przepyszne całodzienne wyżywienie, basen kryty, sauna, boisko sportowe z piką nożną, siatkówką, koszykówką oraz tenisem na sztucznej nawierzchni boiska sportowego.
Zapraszamy do kontaktu przygotujemy ofertę specjalnie dobraną do Państwa wymagań i oczekiwań.
powrót

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.